Domácí atmosféra, pohodlí a úsměv :)

Kniha návštěv

Zobrazeny jsou příspěvky 1-5 z 33
12-07-2017 16:04
Návštěvníci: Rodina se staršími dětmi
Velice krásné a klidné ubytování. Manželé Helešicovi vynikající lidé plné ochoty. Penzion opravdu čistý a udržovaný. Voda v bazénu velice čistá, majitelé denně filtrují a kontrolují. Grilovačka perfektní včetně posezení v celém areálu. Dojem z pobytu opravdu úžasný, vnučky nadšené. Ještě jednou děkujeme a budeme doporučovat všem známým.Přibylovi Most.
24-04-2017 18:45
Návštěvníci: Skupina přátel
Rádi bychom touto formou ještě jednou poděkovali za krásné a klidné ubytování, , vřelý přístup a ochotu. Celý penzion je pěkně udržovaný, čistý, plně vybavený. V létě pobyt zpříjemní krásná zahrádka s venkovním posezením s grilem a bazénem. V každém pokoji je zařízená kuchyňka s mikrovlnkou, lednicí a rychlovarnou konvicí, což nejvíce ocení lidé, kteří během dovolené preferují časovou volnost a nezávislost a neradi svůj pobyt zavazující striktním časům polopenze. Budeme-li opět plánovat výlet na Moravu, zcela jistě využijeme znovu služby tohoto milého penzionu. Děkujeme a přejeme jen samé další spokojené hosty.
17-11-2016 16:59
Návštěvníci: Rodina se staršími dětmi
Pan Helešic je můj spolužák ze ZDŠ a to nemá vůbec vliv na hodnocení našeho pobytu v jejich velmi útulném penzionu. Byla nás zde partie 9 lidí a ve všech tento pobyt zanechal velký dojem. Jistě, pokus budeme v pořádku, se příští rok znovu ohlásíme. Milá Věrko a Jožko, moc děkujeme a těšíme se na další setkání. Eva, Jana 1, Jana 2, Martina, Bětka, Standa, Richard, Vlastik a Petr.
29-08-2016 18:06
Návštěvníci: Rodina se staršími dětmi
Děkujeme moc manželům Helešicovým za krásné ubytování, Penzion Pod Kopcem je velmi dobře řešený. Krásné a čisté prostředí, nás velmi uchvátilo. Příjemné posezení krásný a čistý bazén je velikou zásluhou majitelů ,kteří se o penzion velmi dobře starají . Velké poděkování si manželé Helešicovi opravdu zaslouží .Určitě se do penzionu budeme vracet.Moc se těšíme na další návštěvu rodina Stříbrných z Turova (Pce)
18-07-2016 07:56
Návštěvníci: Rodina se staršími dětmi
Penzion Pod kopcem hodnotím velice kladně. Srávili jsme zde týden pěkné dovolené. Ubytování krásné, posezení s bazénem luxusní. Mohu jen doporučit. Majitelé velice vstřícní a milí. Je to jeden z mála penzionů, kde si dokážu představit znovu strávit dovolenou. Děkujeme za vše!!! Lukešovi+Svobodovi s dětmi
Zobrazeny jsou příspěvky 1-5 z 33

Kontakty

Rádi Vás přivítáme na adrese:
Penzion Pod kopcem
U Hradíšťku 258
691 54 Týnec

Mapa »

...a zodpovíme všechny Vaše dotazy na telefonu:
737 139 880
případně
603 892 629
nebo emailu:
info@penzionpodkopcem.cz

Mapa
Mapa

Provozovatel:
Věra Helešicová
IČ: 87842521