Domácí atmosféra, pohodlí a úsměv :)

O penzionu

Červený apartmán Penzion v současné době disponuje dvěma samostatnými čtyřlůžkovými apartmány,každý s možností přistýlky a dvěma samostatnými dvoulůžkovými pokoji.

Celková kapacita penzionu je tedy 12 lůžek + 2 přistýlky.

Jednotlivé apartmány a pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba, elektrický vařič, varná konvice ), televizí a možností bezdrátového připojení k internetu.

Zahrada s bazénem Součástí penzionu je dvorek a rozlehlá zahrada s bazénem, hostům jsou zde k dispozici opalovací lehátka. Dále se na zahradě nachází prostorné posezení pod pergolou pro všechny hosty penzionu, dětské pískoviště a jiné prostory pro různá sportovní vyžití. Dvorek i zahrada nabízí vícero variant venkovního posezení, také s možností grilování - v případě nepříznivého počasí je možnost posezení v zastřešených částech objektu. Samozřejmostí je úschovna kol a parkování před objektem. Nově je k dispozici společenská místnost s TV a možností vytápění.

V blízkosti penzionu, cca 100m se nachází malebný areál Hradíštěk, jehož dominantou jsou zachovalé vinné sklepy, v nichž lze v případě zájmu dohodnout odborně řízenou degustaci vína. Na své si zde přijdou také děti, neboť v prostorách Hradíšťku je vystavěno velmi hezké dětské hřiště s různými atrakcemi.

V létě je v areálu provozováno letní kino a další kulturně - společenské akce, jež se váží k tradicím našeho regionu - např. "Zarážení hory", "Domácí zabijačka" a jiné.

Procházka lužním lesem Penzion má výhodnou polohu i z hlediska pěší turistiky, nabízí se romantické procházky lužním lesem, jehož vstup je zhruba cca 600metrů od objektu.

 

Cyklostezka Velmi lákavá je i nabídka možnosti rybaření, jak v řece Kyjovce, která lemuje okraj Týnce, tak i v řece Moravě, popřípadě v jejích slepých ramenech a v dalších velmi atraktivních rybářských revírech v nedalekém okolí obce.

Celá oblast je také protkána početnými cyklostezkami, které zajisté ocení jak rekreační, tak i náročnější cyklisté. Případné vypůjčení jízdních kol je možné v sousední obci Moravská Nová Ves (3km od Týnce), nebo v Lanžhotě (6km).

Možnosti obchodů a barů v obci:

  • Potraviny a smíšené zboží – 80 metrů.
  • Řeznictví a uzenářství– cca 500 metrů.
  • Potraviny a smíšené zboží Večerka - cca 500 metrů

Nabídka posezení v místních barech a pohostinstvích:

  • Kavárna u Melišů – (přímo naproti penzionu). Zde je možnost i stravování (obědy a večeře).

Kontakty

Rádi Vás přivítáme na adrese:
Penzion Pod kopcem
U Hradíšťku 258
691 54 Týnec

Mapa »

...a zodpovíme všechny Vaše dotazy na telefonu:
603 892 629
případně
737 574 256
nebo emailu:
info@penzionpodkopcem.cz

Mapa
Mapa

Provozovatel:
Věra Helešicová
IČ: 87842521